W dniu 16 maja w Strzyżowie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców.

O miano najlepszej drużyny walczyły cztery ekipy: Strzyżowa, Ropczyc oraz dwie Rzeszowskie drużyny. Nasza drużyna w pierwszym pojedynku pewnie pokonała zespół gospodarzy 2 : 0.

W Wielkim Finale doszło do bratobójczego pojedynku pomiędzy Sp 30 (Gim.7) i Sp 33 (Gim.Spor.).

Siatkarze Sp 30-Siódemki byli poza zasięgiem zdecydowanie zwyciężając 2 : 0 w setach do 19 i 22 tym samym zostając Mistrzem Podkarpacia.

Warto zaznaczyć, że było to pierwsze Mistrzostwo w historii szkoły w piłce siatkowej.

I miejsce w województwie umożliwia reprezentowanie szkoły w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Skład drużyny: Marek Domin, Jakub Herda, Filip Bernadzik, Bartosz Soboń, Michał Więcek, Konrad Olszewski, Nikodem Szytuła, Jakub Mróz, Dawid Busz, Łukasz Marzec. Trener: Sebastian Warchałowski.