W okresie przedświątecznym w naszej Szkole trwała charytatywna akcja pt. „Drzewko Szczęścia”. Choinka, która stanęła na szkolnym korytarzu, przystrojona była karteczkami z konkretnymi prezentami dla potrzebujących dzieci.

Akcja spotkała się z dużym uznaniem uczniów i rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Zebrane w ten sposób prezenty: pluszaki, zabawki, słodycze, środki higieniczne itp. trafiły do dzieci z „Domu Opatrzności dla Dzieci i Młodzieży” w Łące, który prowadzą Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Bożej Opatrzności.
Zebrane prezenty zostały własnoręcznie zapakowane przez uczniów naszej Szkoły, a oficjalne przekazanie miało miejsce 20 grudnia 2019 r. w siedzicie placówki w Łące.
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom za dar serca i okazanie zainteresowanie naszą akcją.