W dniach 14 i 15 czerwca uczniowie klas VI a i VII b udali się na szkolną wycieczkę, którą rozpoczęli od pobytu w Zatorze czyli największym i najnowocześniejszym parku rozrywki Energylandia. Czekały tutaj Hyperion, Zadra, Speed i wiele, wiele innych atrakcji – jednym słowem wyśmienita zabawa. W gąszczu kolejek i karuzel spędziliśmy niezapomniane chwile. Drugi dzień – to spokojny spacer Doliną Strążyską wzdłuż górskiego potoku z uroczym widokiem na majestatyczny Giewont. Zakończeniem szlaku był przepiękny Wodospad Siklawica. Wracając odwiedziliśmy zakopiański stary cmentarz na Pęksowym Brzysku, gdzie spoczywają znani tatrzańscy artyści, rzeźbiarze, pisarze i ludzie niezwykli.

Pełni wrażeń, niezapomnianych przeżyć i miłych wspomnień szczęśliwie wróciliśmy do Rzeszowa.

red. Dorota Zembroń