Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019

 

L.p. Rodzaj zajęć Dzień Godzina Sala Imię i nazwisko nauczyciela
1. Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. 3 g G i 3 d G piątek (ostatni w miesiącu)  710 36 Jolanta Stefańska-Wacław
2. Zajęcia teatralno-kabaretowe czwartek  710 36 Jolanta Stefańska-Wacław
3. Piłka siatkowa dziewcząt wtorek  14­­30-1600 sala gimnastyczna Edyta Sworszt
4. Innowacja  z rysunku wg. programu autorskiego poniedziałek  1340-1520 19 Kinga Klaczkowska-Noworol
5. Sekcja pływacka poniedziałek
wtorek
czwartek
14­­30-1600

14­­30-1600

14­­30-1600

pływalnia Radosław Pleban
Sebastian Kokociński
6. Fakultet WOS rozsz. 3 LO czwartek (co 2 tygodnie) 14­­30-1530  21 Lesław Malicki
7. Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego poniedziałek 14­­30-1530 29 Magdalena Kogut
8. Kółko fizyczne – wyrównawcze/rozwijające zainteresowania piątek 715-800 22 Dorota Zembroń
9. Innowacja matematyczno-fizyczna czwartek
środa
  34 1/2
22 2/2
Iwona Bednarz
Dorota Zembroń
10. Kółko biologiczne piątek  715 21 Ewa Dudek
11. Kółko z historii wtorek/środa  1330 27 Bożena Kędzierska
12. Kółko z geografii dla zainteresowanych czwartek (co 2 tygodnie)  1435 17 Danuta Wróbel
13. Kółko wyrównawcze z historii/przygotowujące do konkursów piątek  1435 26 Beata Pleban
14. Piłka siatkowa chłopców czwartek  14­­30-1600 sala gimnastyczna Bartłomiej Skowron
15. Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego poniedziałek  800-845 25 Anna Wierzoch
16. Innowacja z j. angielskiego piątek  800-845 8 Anna Wierzoch
17. SKS – koszykówka poniedziałek
środa
czwartek
piątek
1430-1600

1340-1525

1340-1525

1245-1345

sala gimnastyczna Elżbieta Kąsek
18. Kółko z j. hiszpańskiego dla zainteresowanych (przygotowujące do konkursów) poniedziałek (co 2 tygodnie)
wtorek
14­­30-1520

800-845

23 Agata Lustofin
19. Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty  piątek  800-845 29 Anna Ciechanowska
20. Fakultety z j. polskiego dla maturzystów środa  14­­35-1520 35 Iwona Borowiec
21. Fakultet z j. angielskiego dla kl. 3 LO czwartek  14­­20-1530   Joanna Niemczyk
22. Kółko z j. niemieckiego poniedziałek  14­­35-1520 29 Barbara Krauss
23. Zajęcia wyrównawcze z matematyki środa (3eg)
czwartek (7asp, 3dg, 3fg)
1340-1425

14­­35-1520

32 Barbara Krupa
24. Zajęcia sportowe – tenis stołowy wtorek 14­­30-1600 mała sala gimnastyczna
siłownia
Małgorzata Nastaj
25. Kółko chemiczne piątek (co 2 tygodnie) 14­­30-1515 30 Agnieszka Kolek
26. Innowacja biologiczno-chemiczna wtorek (co 2 tygodnie)

piątek (co 2 tygodnie)

855-940

14­­30-1515

21 Ewa Dudek

Agnieszka Kolek

27. Zajęcia wyrównawcze z matematyki czwartek (co 2 tygodnie) 1340-1425 (5bsp)

14­­35-1520 (2aL0)

18 Dariusz Lenart
28. Innowacja taneczna „Przez balet do poznania samego siebie” poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
1330-1430

1330-1430

1330-1430

1415-1514

sala lustrzana Iwona Bednarz
Edyta Sworszt
29. Kółko biblioteczne wtorek 1330-1430 biblioteka szkolna Anika Siorek
30. Zajęcia savior-vivre piątek 1330-1425 10 Agnieszka Błażej
31. Zajęcia przyrodnicze czwartek 1330-1425 10 Agnieszka Błażej
32. Zajęcia ogólnorozwojowe poniedziałek 1135-1220 8 Marzena Stolarska
33. Zajęcia rozwijające kreatywność środa 1315-1400   Karina Bocek
34. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 a i kl. 2 SP       Dominika Lenkiewicz

Anna Korab

Agnieszka Zajdel

Renata Trojan

Karina Bocek

35. Innowacja pedagogiczna „TUS” (trening umiejętności społecznych) kl. 2 b SP środa ( co 2 tygodnie) 1240-1340 K2 Magdalena Baszak

Olga Bąk

36. Zajęcia przygotowujące do matury z matematyki wtorek 1435-1520 33 Beata Myśliwiec
37. Zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl. 8 a SP środa 1435-1520 33 Beata Myśliwiec
38. Zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl. 3 a G i 3 b G czwartek 1435-1520 33 Beata Myśliwiec
39. Innowacja matematyczna „Przez rozrywkę do wiedzy” czwartek 710-755 32  Barbara Krupa

POBIERZ PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018-2019

Zamknij menu