Jolanta Pietrasz – dyrektor
Małgorzata Dołowacka – wicedyrektor
Renata Wójcik – wicedyrektor/edukacja wczesnoszkolna
Iwona Biśto – wicedyrektor/wychowanie przedszkolne


Marlena Majchrowska – pedagog szkolny
Agnieszka Zielińska – pedagog szkolny


Ewa Jopek-Frend – biblioteka szkolna
Anika Siorek – biblioteka szkolna/biologia/przyroda


Radosław Adamski – nauczyciel wspomagający
Magdalena Baszak – nauczyciel wspomagający
Olga Bąk – nauczyciel wspomagający
Irena Daczyńska – nauczyciel wspomagający
Michalina Jaworska – nauczyciel wspomagający
Dariusz Lenart – nauczyciel wspomagający
Natalia Lepucka – nauczyciel wspomagający
Krzysztof Matusz – nauczyciel wspomagający
Bożena Mikuła – nauczyciel wspomagający/język niemiecki
Jolanta Mituś – nauczyciel wspomagający
Monika Pietryka – nauczyciel wspomagający
Patrycja Ryś – nauczyciel wspomagający
Anna Rządeczka – nauczyciel wspomagający
Ewelina Sanok-Przybylak – nauczyciel wspomagający
Agnieszka Suchaniak – nauczyciel wspomagający/język niemiecki/matematyka
Aleksandra Szuba – nauczyciel wspomagający/geografia
Katarzyna Szum – nauczyciel wspomagający


Agnieszka Błażej – wychowawca w świetlicy szkolnej
Lidia Hajnus – wychowawca w świetlicy szkolnej
Karolina Maternia – wychowawca w świetlicy szkolnej
Ewa Szarzyńska – wychowawca w świetlicy szkolnej
Ryszard Soboń – wychowawca w świetlicy szkolnej/wychowanie fizyczne


Kinga Bal – wychowanie przedszkolne
Karolina Karst – wychowanie przedszkolne
Dominika Kiełboń – wychowanie przedszkolne
Alicja Koczela – wychowanie przedszkolne
Ramona Kowalczyk – wychowanie przedszkolne
Marta Kut – wychowanie przedszkolne
Ewa Kuźniar – wychowanie przedszkolne
Jolanta Obłój – wychowanie przedszkolne
Magdalena Panek – wychowanie przedszkolne
Agata Peszko – wychowanie przedszkolne
Anna Pucia – wychowanie przedszkolne
Małgorzata Ruszała – wychowanie przedszkolne
Monika Szubertowicz – wychowanie przedszkolne
Dorota Ślęczka – wychowanie przedszkolne
Aleksandra Tutak – wychowanie przedszkolne
Arleta Cag – wychowanie przedszkolne/język angielski


Karina Bocek – edukacja wczesnoszkolna
Dominika Cyprys – edukacja wczesnoszkolna
Joanna Gorczyca – edukacja wczesnoszkolna
Anna Korab – edukacja wczesnoszkolna
Dominika Lenkiewicz – edukacja wczesnoszkolna
Dorota Łojczyk – edukacja wczesnoszkolna
Barbara Oczoś – edukacja wczesnoszkolna
Wioletta Pietrucha – edukacja wczesnoszkolna
Natalia Piszcz – edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Pudło – edukacja wczesnoszkolna
Genowefa Sobczuk – edukacja wczesnoszkolna
Marzena Stolarska – edukacja wczesnoszkolna
Renata Trojan – edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Zajdel – edukacja wczesnoszkolna


Tamara Micał – biologia
Ewa Dudek – biologia/edukacja dla bezpieczeństwa


Agnieszka Kolek – chemia/przyroda/doradztwo zawodowe


Dorota Zembroń – fizyka/technika/informatyka


Danuta Wróbel – geografia/przyroda


Bożena Kędzierska – historia/wiedza o społeczeństwie/WDŻ
Lesław Malicki – historia/wiedza o społeczeństwie/WDŻ
Beata Pleban – historia/wiedza o społeczeństwie/WDŻ


Sebastian Kokociński – informatyka/wychowanie fizyczne


Anna Ciechanowska – język angielski
Magdalena Kogut – język angielski
Joanna Niemczyk – język angielski
Agnieszka Rzucidło-Wąsik – język angielski
Krystyna Staniek – język angielski
Beata Śmiałek – język angielski
Anna Wierzoch – język angielski


Yeni Armendariz De Sierosławski – język hiszpański
Agata Lustofin – język hiszpański


Agnieszka Batóg – język niemiecki
Barbara Krauss – język niemiecki


Renata Bomba – język polski
Iwona Borowiec – język polski
Bogumiła Słowik – język polski
Jolanta Stefańska-Wacław – język polski
Mariola Żarek – język polski
Renata Wilczyńska – język polski/historia/wiedza o społeczeństwie


Iwona Bednarz – matematyka
Barbara Krupa – matematyka
Beata Myśliwiec – matematyka


Danuta Wnęk – muzyka/zajęcia artystyczne


Kinga Klaczkowska-Noworol – plastyka/zajęcia artystyczne/WOK/edukacja dla bezpieczeństwa


Jadwiga Wójcik – podstawy przedsiębiorczości


Katarzyna Lib – religia
ks. Krzysztof Rodzinka – religia
ks. Łukasz Torbicki – religia


Elżbieta Kąsek – wychowanie fizyczne
Małgorzata Nastaj – wychowanie fizyczne
Bartłomiej Skowron – wychowanie fizyczne
Edyta Sworszt – wychowanie fizyczne
Dominika Pomianek – wychowanie fizyczne/edukacja dla bezpieczeństwa
Radosław Pleban – wychowanie fizyczne/informatyka

Zamknij menu