UWAGA PIERWSZAKI ! KONKURS!

Królowa Brytyjska, Elżbieta II po 66 latach rządzenia Wielką Brytanią, nadal ma bardzo interesujące życie codzienne. Monarchini spotyka się z lokalnymi władzami, premierem, wręcza medale, bierze udział w licznych balach i uroczystościach. 21 kwietnia obchodziła swoje 92 urodziny. Z tej okazji

OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I pt.

„Co na co dzień robi brytyjska królowa”

Zachęcamy do samodzielnego stworzenia pracy plastycznej, formatu A4, w technice dowolnej, ilustrującej królową Elżbietę II podczas wybranej czynności jaką może zajmować się monarchini.

Podpisane prace należy oddawać pani Ani Ciechanowskiej lub Ani Wierzoch. Z wybranych prac stworzymy galerię, a 3 najciekawsze obrazki zostaną nagrodzone! J W skład jury będą wchodzić uczniowie 2 kl. Gimnazjum. Termin składania prac do 18 maja!