Zapisane w terenie – historyczno-literacka gra miejska dla młodzieży zorganizowana została przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie 15.09 18 r. w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. W grze uczestniczyły grupy z rożnych szkół naszego miasta, a wśród nich dwa zespoły z klasy 3e gimnazjum ZSO nr 4: zespół Despacito: Maciej Lipka, Włodek Wołoszczuk, Marcin Wolski oraz Szymon Mytych, lider Klara Lipka; zespół Black Feet: Karolina Bugno, Klaudia Grzebień, Angelika Grzebień, Weronika Kuśtek, lider Anna Ciechanowska. Zespół Black Feet odniósł spektakularne zwycięstwo, pokonując obszerną trasę w błyskawicznym tempie, oraz wykonując wszystkie zadania niemal bezbłędnie! Dziewczyny zgarnęły główne nagrody, jakimi były wspaniałe upominki oraz bony do sklepu Empik!