W dniu 25-27 czerwca w Kobyłce k.Warszawy odbył się Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców.

O miano najlepszej drużyny walczyli mistrzowie województw. Województwo Podkarpackie reprezentowali uczniowie ZSO nr 4 (Gimnazjum nr 7). Drużyna prowadzona przez Sebastiana Warchałowskiego w półfinale po zaciętym meczu uległa  ekipie z Wrocławia, która została Mistrzem. Rzeszowianie w meczu o brązowy medal nie dali szans drużynie z Sulechowa, zwyciężając 2 : 0 do 14     i 11 pkt. zajmując III miejsce. Warto zaznaczyć, że był to pierwszy w historii szkoły medal na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Skład drużyny: Jakub Herda, Marek Domin, Konrad Olszewski, Filip Bernadzik, Olaf Warchałowski, Nikodem Szytuła, Łukasz Marzec, Jakub Mróz, Dawid Busz, kpt. Bartosz Soboń, Michał Więcek. Trener – Sebastian Warchałowski.