Kto z nas choć na chwilę nie chciałby oderwać się od codziennych obowiązków związanych z praca i nauką? 12 września klasy licealne wybrały się do Siedliska Janczar w Pstrągowej. Dzięki sprzyjającej pogodzie, atrakcjom oraz niesamowitej atmosferze wypad śmiało można zaliczyć do udanych. Bezchmurne niebo i ciepłe promienie słoneczne wzbudziły w każdym pozytywną energię. Spędziliśmy tu cudowne chwile. Główną atrakcją wyjazdu były warsztaty pszczelarskie na których można było dowiedzieć się naprawdę ciekawych rzeczy, skosztować pysznego miodu a także samodzielnie wykonać świecę. Bardzo udana była przejażdżka bryczką, podczas której podziwialiśmy wspaniałe podkarpackie widoki. Uwieńczeniem całego pobytu było ognisko. Każdy mógł upiec samodzielnie kiełbaskę i zjeść ją w miłym towarzystwie. Po tak wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu wszyscy uczniowie oraz opiekunowie z uśmiechem wrócili do domu.

Natalia Chruściel, uczennica klasy III LO.