Uczniowie naszej szkoły chętnie i z dużym zaangażowaniem biorą udział w konkursach plastycznych organizowanych w szkole i poza  jej murami. Oto sukcesy pozaszkolne uczniów klasy II a, którymi cieszymy się w bieżącym półroczu:

Uczeń Marcel Lewandowski zdobył wyróżnienie w ogólnomiejskim konkursie plastycznym z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie  Filia nr 16 we współpracy z Filią nr 7 i Filią nr 20 pod honorowym patronatem Instytutu Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie „ JESTEM Z POLSKI. GALERIA MŁODEGO PATRIOTY.”

Uczennica Kamila Krok otrzymała nagrodę w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym organizowanym przez Świetlicę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie „NIEPODLEGŁA MALOWANA MUZYKĄ KOMPOZYTORÓW POLSKICH”

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Opiekun pani Renata Trojan