W piątek 8 lutego w ramach prowadzonej w klasie 2b SP Innowacji Pedagogicznej „ Radzę sobie z emocjami i je rozumiem” odbyły się kolejne  zajęcia prowadzone przez Panią Dominikę Lenkiewicz  i Panią Magdalenę Baszak, pt „Jesteśmy grupą, ale każdy z nas jest inny i wyjątkowy”. Celem zajęć było uświadomienie dzieciom, że każdy z nas jest inny, ale zarazem wyjątkowy. Uczniowie poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia wymieniali te cechy, które wyróżniają ich od innych i przyczyniają się do ich wyjątkowości. Opowiadali
o swoich umiejętnościach będących źródłem sukcesów, jak również o sobie, eksponując swoje pozytywne cechy.  W jednym z ćwiczeń uczniowie kierowali pozytywne komunikaty do innych członków grupy. Dzięki temu każdy z nich mógł poczuć, że jest wyjątkowym
i wartościowym człowiekiem. Uczniowie czekają już z utęsknieniem na następne zajęcia.