„ Zwycięstwo dla Mateusza”

            15 czerwca na boisku przy ulicy Witolda Świadka w Rzeszowie odbył się mecz. Zmierzyły się ze sobą  drużyna Mateusza Rejowskiego i drużyna z Jasła. W obu połowach meczu dominowali Ziomki. Żar lał się z nieba, ale upał nie przeszkodził przyjaciołom Mateusza wygrać. Myśl dla kogo grają, dodawała wszystkim członkom zwycięskiego zespołu skrzydeł. Spotkanie zakończyło się około 12.00 wynikiem 9 : 0 dla naszych Ziomków. Wielkie uznanie, Panowie,  dla kondycji i znakomitych umiejętności.

            Spotkanie nagrywał pan Damian Deszczka i można je obejrzeć na Facebooku. Dzielnie kibicowali drużynom ukryci w zaroślach  rodzice, Dyrektor ZSO nr 4 w Rzeszowie Jolanta Pietrasz, nauczyciele Olga Bąk i Jolanta Stefańska – wychowawca Ziomków. Najważniejszymi kibicami byli jednak Koleżanki i Koledzy Mateusza z Samorządu Uczniowskiego, którzy zjawili się na meczu, by dodawać ducha naszym , ale też, by prosić o wsparcie dla chorego  Ziomka „Rejo” mieszkańców osiedla Nowe Miasto. Nie było go na meczu, ale sercem był na boisku.  Od Mateusza wielkie dzięki, Drużyno …   

           Jednocześnie informujemy, że 28 w Klubie „VINYL”( ul Piłsudskiego 31) w Rzeszowie 28 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się koncert zespołu reagge z Rzeszowa. Dochód z tego wydarzenia zostanie w całości przelany na konto Mateusza w Fundacji „Iskierka”. Z kolei 29 czerwca 2019 roku w godzinach od 15.00 do 17.00 odbędzie się w Millenium Hall w Rzeszowie zbiórka organizowana przez wspomnianą  powyżej fundację dla Mateusza Rejowskiego, który dzielnie walczy z chorobą nowotworową i nie poddaje się.