„Dobre rady na elektroodpady – oddaj mnie w dobre ręce 2019”

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczy w XI Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Dobre rady na elektroodpady – oddaj mnie w dobre ręce 2019” – konkurs organizowany jest pod patronatem Głównego Inspektora Ochrony Środowiska. Organizatorem konkursu jest AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. oraz AURAEKO BATERPACK Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie. Celem konkursu jest wzrost świadomości na temat negatywnego wpływu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego na środowisko oraz zbiórka  jak największej ilości sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii  i akumulatorów, która prowadzona będzie w naszej szkole okresie od 25 lutego do 25 kwietnia br. Do udziału w akcji zbierania zużytego sprzętu zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły – walczymy o jak najwyższe miejsce w konkursie. Sprzęt należy dostarczyć do naszej szkoły (sala 22) lub do Pana konserwatora. Za zaangażowanie dziękujemy – uczniowie klasy III B i opiekun projektu.

el2zs

W dniu 14 czerwca  –   szkolny zespół uczniowski Mirosław Myszka, Bartosz Osuch, Ernest Sienkiel.

Szkolny zespół uczniowski Wiktoria Laska, Mirosław Myszka, Piotr Mach, Bartosz Osuch, Ernest Sienkiel.