• Post category:Aktualności

Już po raz ósmy nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie” pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej RP. W Rzeszowie wydarzenie to odbędzie się 7 września 2019 r. od godz. 15 do 18.00 na terenie Parku Jedności Polonii z Macierzą. Zapraszamy nauczycieli,rodziców oraz uczniów do uczestniczenia w tym  ważnym projekcie. W 2019  roku czytamy wspólnie 8 noweli polskich.

      W  specjalnym liście Prezydent RP Andrzej Duda napisał : „…Spotkajmy się wszyscy w sobotę 7 września 2019 roku, by razem odkryć piękno i aktualność Nowel polskich. Jestem przekonany, że ich bogactwo pozwoli każdemu włączyć się i współtworzyć naszą akcję, która popularyzując czytelnictwo, niezmiennie udowadnia, że piękno polskiej literatury ma moc, aby nas jednoczyć i zespalać wokół wspólnych celów i wspólnych wartości ”

Koordynator akcji

Renata Bomba