W październiku dzieci ze świetlicy przygotowały prace plastyczne przedstawiające ich ulubionych bohaterów bajek na konkurs organizowany przez Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ w konkursie wzięło udział ponad 500 uzdolnionych dzieci! Tym razem naszym wychowankom nie udało się stanąć na podium, ale podróż w świat bajek była bardzo miłym i twórczym przeżyciem. Organizatorzy mieli bardzo trudny wybór, który jak przyznali był  rezultatem kreatywności, wyobraźni i ciężkiej pracy dzieci.

Poniżej prezentujemy prace dzieci z naszej szkoły. W konkursie wzięli udział: Nadia Świst kl. I e, Joanna Delekta kl. I c, Milena Szumierz kl. I c, Jan Kobak kl. I b, Anna Nowak kl. II a, Hania Czarny kl. II a, Natalia Rożek kl. II a, Gaja Głogowska kl. II a, Milena Pankowska kl. II a, Joanna Słotwińska kl. II a, Dominika Dragan kl. II a, Natalia Leniar kl. III b, Antonina Paśko kl. III b.