Andrzejki to wspaniała okazja do dobrej zabawy, mogli się o tym przekonać uczniowie klas I – III SP. Świat realny połączył się ze światem magii, czarów i wróżb. Uczniowie z niecierpliwością przekłuwali papierowe serca, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali bileciki z liczbą oraz imionami przyszłych dzieci. Uczniowie kl 1 b poznali zawody przyszłości za pomocą magicznego spinnera, katalog wróżb był obszerny. W klasie 1 a wiele emocji  wzbudziły wróżby z wahadełkiem oraz losowanie ciasteczek z zadaniami. Energię do zabawy zapewnił  słodki poczęstunek, o który zadbali oczywiście rodzice– dziękujemy.
Dzieci z kl 3 b wykonały własnoręcznie rekwizyty. Rodzice także włączyli się poprzez przygotowanie pięknie udekorowanego stołu z akcentami andrzejkowymi tj. Pudełko ciastek z wróżbą lub zadaniem do wykonania. Było dużo wesołej zabawy i tańce przy muzyce co wpłynęło na umocnienie więzi i integrację klasy.  Uczniowie klasy 3 d wróżenie rozpoczęli od odszyfrowania wiadomości otrzymanej od Św. Andrzeja, obejrzeli film o zwyczajach i historii tego święta.

Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim uczniom wielu przeżyć i radości