Kolejny rok z rzędu Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Rzeszowie organizował Dzień Osób Niepełnosprawnych, który przypadał 3 grudnia. Został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1992 r.

W tym roku, w ramach świętowania tego Dnia uczniowie mieli okazję spotkać się z Adrianem Beściakiem – niepełnosprawnym sportowcem, który połączył dwie największe pasje w swoim życiu, czyli sport oraz niesienie pomocy potrzebującym. Adrian Beściak założył Stowarzyszenie The Best Life. Większość swojego wolnego czasu zajmują mu przygotowania do ogólnopolskich, organizowanych przez stowarzyszenie akcji charytatywnych – The Best Trip oraz The Best Festiwal. Przed wypadkiem trenował karate oraz kick-boxing. Mimo młodego wieku może pochwalić się kilkoma tytułami Mistrza Polski oraz Europy juniorów. W wieku 15 lat zdobył tytuł Mistrza Świata Juniorów dwóch federacji: WIASKA i WMAA-ROC.

Patronat medialny nasz naszym wydarzeniem objęli: TVP Rzeszów, Gazeta Codzienna Nowiny, portal Nowiny24.pl oraz radio Via.