Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku. Jest to okres wyjątkowy i radosny, kojarzony także z zadumą, refleksją i pojednaniem. To czas rodzinnych spotkań, śpiewaniem kolęd, obdarowywania się podarunkami i przygotowywania smakowitych potraw. Święta te przywołują w naszej pamięci niepowtarzalne zapachy.

O to, by magiczne zapachy świąt na długo pozostały w pamięci, zadbali  uczniowie klasy I A. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy stanęli na wysokości zadania i z ogromnym zapałem i zaangażowaniem dekorowali świąteczne słodkości. Po pracy, nadszedł długo wyczekiwany czas degustacji własnoręcznie przygotowanych smakołyków, które swoim wyglądem wzmagały apetyt i zachęcały do jedzenia.

Te niecodzienne zajęcia, stały się znakomitą okazją do doskonalenia pracy w grupie, zabawy i integracji. Uczniowie usprawnili swoje zdolności manualne, a w trakcie dekorowania pierniczków wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością. Umiejętności zdobyte podczas warsztatów na pewno będą wykorzystywane w życiu codziennym, a zapracowani rodzice z całą pewnością mogą liczyć na pomoc swoich pociech!