Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd uczniowski wraz z p. N. Piszcz i p. D. Cyprys zorganizowali konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Do udziału zaproszeni zostali uczniowie kl. 1-3 szkoły podstawowej.
Poziom konkursu był bardzo wysoki. Prace, które otrzymaliśmy, są estetyczne, kreatywne, a czasem humorystyczne. Dzieci świetnie oddały klimat i charakter świąt. Technika prac była różnorodna – od rysunków kredką i farbami, po wydzieranki i kartki 3D. Stworzenie prac wymagało od dzieci rzetelności i sumienności – gratulujemy! Najważniejsze kryteria, jakimi kierowaliśmy się w wyborze kartek to: estetyka pracy, oryginalny pomysł, ciekawa kompozycja, a także nakład pracy.
Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Maria Pałka 1d
II miejsce: Lena Wojciechowska 1e
III miejsce: Oliwia Samborowska 1a
Wyróżnienie:
• Marcel Lewandowski 3a
• Zuzanna Wieczorek 1a
• Oliwia Kmiotek 3d