Miło nam poinformować, że uczniowie klasy IV a naszej Szkoły Podstawowej od października 2019 roku wraz z wychowawcą panią Dorota Zembroń uczestniczą w międzynarodowym programie „Badacz Wody”. Jest to atrakcyjny projekt edukacyjny, który daje tysiącom uczniów na całym świecie możliwość prowadzenia wspólnych działań związanych z ochroną i poszanowaniem naszych cennych zasobów WODY. Ciekawe doświadczenia, zabawne interaktywne misje zwiększają wiedzę uczniów. Nasz szkolny zespół Badacza Wody szuka sposobów poznania spraw związanych z wodą, zwiększa świadomość rówieśników oraz stawia czoła globalnym wyzwaniom ekologicznym, a poprzez naukę i dobrą zabawę nurkujemy coraz głębiej w misję poszanowania wody.