Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj chciałabym zachęcić Was do przygotowania wielkanocnych ozdób i kartek, dzięki którym Wasz dom uzyska odświętny wygląd. Gotowe ozdoby poukładajcie w różnych miejscach domu i stwórzcie tym samym niepowtarzalny klimat.

Króliczki po rolkach z papieru.
Łatwe w przygotowaniu a wszystkie potrzebne materiały na pewno znajdą się w każdym domu.
Co potrzebujemy:
– rolki po papierze toaletowym,
– nożyczki,
– klej,
– papier kolorowy,
– pisaki

Kurki z opakowań z jajek
Tutaj też nie powinniście mieć problemu z materiałami. Wystarczy opakowanie po jajkach, żółta farba i piórka. Pisakiem zróbcie oczy a z czerwonego papieru kolorowego dziób. Nożyczki i mocny klej i można przystąpić do pracy.
Co potrzebujemy:
– opakowanie po jajkach,
– nożyczki,
– mocny klej,
– żółta farba,
– piórka,
– papier kolorowy na dziób i oczy,

Świąteczne kartki
Nawet gdyby nie udało się Wam ich wysłać będą kolejną ozdobą domu. Wytnijcie szablon kartki i ozdóbcie go wedle uznania. Użyjcie tego co macie w domu: wstążek, naklejek czy też wydrukujcie jakieś motywy wielkanocne i umieście je na kartkach.

Pozdrawiam Was serdecznie i z chęcią obejrzę zdjęcia Waszych prac. Będzie mi bardzo miło jak prześlecie je na adres : kreatywnaswietlica.sp30@gmail.com

Opracowała: Lidia Hajnus