Drodzy Rodzice i uczniowie !

Zapraszam wszystkich uczniów klasy 2c do wzięcia udziału w Projekcie Mały Architekt. Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest wykonanie konstrukcji z klocków. Wybór rodzaju konstrukcji zależy od wyobraźni i inwencji twórczych uczestnika.

Klocki to doskonałe połączenie zabawy i nauki. Konstruowanie pobudza wyobraźnię, kreatywność i chęć poznawania świata. Uczy jak być pomysłowym, samemu wyznaczać cele do realizacji, planować, analizować, rozwiązywać problemy oraz uczy myślenia. Twórcze zabawy z klockami wzmacniają koordynację wzrokowo-ruchową, poprawiają umiejętności manualne i stymulują rozwój intelektualny dzieci w każdym wieku. Zabawa z klockami to zachęta do eksperymentowania, twórczego myślenia i miłego spędzania wolnego czasu po nauce.

Wszystkie zdjęcia konstrukcji małych architektów będą umieszczone na stronie internetowej szkoły, a po powrocie do szkoły mali architekci zostaną nagrodzeni.

Zdjęcia konstrukcji wraz z imieniem i nazwiskiem ucznia należy wysłać na adres mejlowy: pracaprojektowa@intmail.pl

Termin nadsyłania zdjęć do 12 maja 2020 r.

Dzieci z pewnością wykażą się pomysłowością, pracowitością i zaangażowaniem. Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie dzieci i ich Rodziców. Pomysłodawca Projektu – Ewa Szarzyńska

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MAŁYM ARCHITEKTEM

Powodzenia !