Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich Babć i Dziadków.
A Dziadkowie wraz z Babciami już czekają przed domami.
Za wnuczkami patrzą w dal – wystrojeni jak na bal.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni w roku. Pełne ciepłych uczuć, wzruszeń, życzeń i upominków, które na długo pozostają w pamięci Seniorów. 
Laurki dla Babci i Dziadka to wspaniały prezent z okazji ich Święta. Wiedzą o tym dzieci uczęszczające do Świetlicy Szkolnej. Dlatego chętnie przyłączyły się do świetlicowej akcji „Laurki”, polegającej na przygotowaniu dla Babć i Dziadków laurek jako prezentów. W ten sposób, poprzez pięknie wykonane laurki, wyraziły swoją dziecięcą miłość, sympatię i szacunek do ukochanych Babć i Dziadków.
Radość dzieci podczas przygotowywania laurek była wielka, a napisane przez dzieci życzenia wyjątkowo urocze.

Nauczyciele świetlicy