7 maja odbyły się obrady Komisji Konkursowej, która dokonała oceny nadesłanych projektów w ramach projektowania w Minecraft przestrzeni miejskiej dla pszczół „PSZCZOŁY DLA MIASTA PRZYSZŁOŚCI”. Z pośród zgłoszonych prac Honorowa Komisja Konkursowa wybrała reprezentacje uczniów do wykonania projektu w projekcie ogólnopolskim pt. „Miejski projekt – wizja miast w Minecraft i Druku 3D”.  W dniu 20.05 nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i medali.

Miło jest nam poinformować, iż do Reprezentacji Miasta Rzeszowa w kategorii 1-4 dostał się uczeń Emil Wójtowicz uczeń klasy 3, a w kategorii klas 5-8 znalazł się uczeń naszej szkoły Tymon Biedroń z klasy 5.

Wyróżnienie i nagrodę za udział otrzymał uczeń klasy 2 Jonasz Biedroń

Miasto Rzeszów rozpoczyna prace nad projektem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za drużyny z Rzeszowa.