Dnia 30.09. Jedna z rodzin naszego osiedla straciła w pożarze w kilka chwil wszystko. Niestety nie jesteśmy niepodlegli wobec zdarzeń losu. Poszkodowana rodzina jednej z uczennic naszej szkoły musiała rozpocząć życie od nowa. Mieszkanie czeka generalny remont, nic nie udało się uratować. Dla nich zatrzymało się życie…
Ubiegły tydzień pokazał jakimi jesteśmy ludźmi i śmiało powiem zdaliśmy ten trudny egzamin celująco. Przez tydzień w naszej szkole prowadzona była zbiórka w którą całym sercem zaangażowała się społeczność szkolna. To dzięki Wam poszkodowana rodzina uwierzyła że się uda, że nie są sami, że są ludzie o dobrym sercu na których mogą liczyć! Krok pierwszy został postawiony…
Serdeczne podziękowania składam na ręce przewodniczącego Rady Rodziców p. Andrzeja , jest Pan nieoceniony❤️, darczyńcom, pracownikom szkoły, uczniom klasy 8a, Samorządowi Uczniowskiemu ZSO 4 oraz Wam szkolna społeczności-uczniom i Rodzicom jesteście wielcy!

Dziękuję w imieniu swoim i rodziny
Wychowawca 4a