Wielki sukces uczniów SP 30 !!! 

Drużynowe Mistrzostwa Rzeszowa Dzieci 

 

We wtorek 28.09.2021 r. uczniowie SP 30 zdobyli III miejsce i brązowy medal w Drużynowych Szachowych Mistrzostwach Rzeszowa Dzieci klas VII i młodszych. Gratulujemy i dziękujemy zawodnikom i ich rodzicom, a także wszystkim którzy przyczynili się do realizacji tak wielkiego sukcesu (szczególnie nauczycielom świetlicy szkolnej). Zważywszy na bardzo młody skład drużyny zdobyty medal nabiera jeszcze większej wartości. Z emocjonującej walki do ostatniej partii,  zwycięsko wyszli nasi uczniowie wygrywając swój upragniony medal różnicą jednego małego punku na drugiej szachownicy.

W składzie zespołu SP 30 wystąpili: Wojciech Kwolek – kl.IV., Jan Wawruch – kl.IV oraz najmłodszy członek zespołu – Dawid Kurantowicz – Kl.III.
Trenerem i opiekunem jest Ryszard Soboń