Uczniowie klas I-III zostali zaproszeni do wzięcia udziału w  szkolnym konkursie plastycznym „Jesienny las”  organizowanym przez Samorząd Uczniowski I-III. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych, kształtowanie świadomości dzieci, iż las jest domem zwierząt, rozwijanie zainteresowań plastycznych, wyobraźni oraz kreatywności dzieci. Na konkurs wpłynęło wiele przepięknych prac plastycznych a oceny prac dokonała  komisja, która brała pod uwagę: walory artystyczne i estetyczne oraz ciekawe przedstawienie tematu. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo

Oliwia Wysocka – kl. III B

Gabriela Jakim- kl. III C

II miejsce  ex aequo

Laura Samolej- kl. II A

Kamil Kardyś- kl. I B

III miejsce

Maksymilian Wrona- kl. III C

Wyróżnienia

Małgorzata Czech, Hubert Sosnówka- kl. I B

Nadia Marszałek , Michał Cyrek – kl. II C

Zuzanna Wieczorek, Emilia Pruc, Lena Stępkowska, Patrycja Łaskarzewska- kl. III A

Martyna Świeca, Emilia Rybka, Lena Machnica, Maria Pałka- kl. III D

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy😊

red. Katarzyna Samolej