Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do udziału w Konkursie na projekt Kartki Świątecznej dla Konsulatu Generalnego Niemiec we Wrocławiu.

Projekty mogą być przedstawione w dowolnej technice artystycznej, muszą zawierać motyw bożonarodzeniowy i być wykonane w formacie A4 w układzie poziomym. Uczniowie zainteresowani wzięciem udziału w Konkursie proszeni są o przyniesienie swoich propozycji projektów Kartek Świątecznych wraz z imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora/autorki do Świetlicy Szkolnej. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa 18.11.2021 r. 
Celem Konkursu jest kultywowanie zwyczajów wysyłania tradycyjnych kartek świątecznych, wspomaganie rozwoju wyobraźni i kreatywności oraz propagowanie twórczości plastycznej wśród uczniów.

Życzymy wielu ciekawych pomysłów !  
Szczegóły dotyczące Konkursu zawarte w regulaminie Konkursu dostępne są u wychowawcy świetlicy – pani Ewy

red. Ewa Szarzyńska