Tegoroczne obchody Święta Niepodległości w naszej szkole odbyły się – z uwagi na trwający stan epidemii – z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ale również z dużym zaangażowaniem uczniów, którzy wzięli udział w konkursach o tematyce niepodległościowej.  

W środę 10 listopada uczniowie wysłuchali także audycji przygotowanej przez uczniów klasy 7a i 8a oraz odśpiewali w klasach – o symbolicznej godzinie 11.11 hymn państwowy – przyłączając się w ten sposób do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu”.  

Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do obejrzenia wystawy tematycznej przygotowanej dla Was na holu szkoły z okazji tego wyjątkowego dla każdego Polaka święta. 

 

Uczniowie wyróżnieni w konkursie historyczno- plastycznym: 

Klasy I-III :  Małgosia Czech 1b, Kasia Żybura 3a, 

Klasy 4-8 : Milena Pankowska 4a, Szymon Wojturski 5a, Kalina Młynarska 5c, Nikola Stec 6a, Kacper Wandasiewicz 6a, Witold Krawczyk 7a, 

Klasy LO : Tomasz Mazur, Karolina Żybura 

W quizie „Ile wiem o odzyskaniu przez Polskę niepodległości” najlepsi okazali się:  

Szymon Dobrzański 2b LO, Bartosz Hałoń 2b LO, Jakub Wójtowicz 8a, Kacper Harchala 8a i Mikołaj Gnat 8a. 

Gratulujemy! 

 red. Beata Pleban