21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości – przesłanie tej światowej akcji jest proste: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.
Z tej okazji uczniowie i nauczyciele SP30 zaangażowali się w wybór najżyczliwszej osoby w każdej klasie. Ponadto, przypominaliśmy o codziennych przejawach serdeczności ubierając żółte stroje i dołączając do ubioru uśmiechnięte buźki.
Najżyczliwszymi uczniami zostali – Jakub Chmura z klasy 4a, Filip Głaz 4b, Szymon Płodzień 4c, Antonina Paśko z 5b, Karol Kowalski i Daria Marszałek z klasy 5d, Sebastian Adamczyk z 6a, Nikola Świst z 7a, Maurycy Powęska z 7b. Dziękujemy za Waszą postawę!
Drugą częścią obchodów tego dnia w naszej szkole był plebiscyt „okiem ucznia” – wybranie najżyczliwszego nauczyciela. Laur ten przypadł Pani Marioli Żarek, Pani Wioletcie Opar a także Pani Anice Siorek. Serdecznie gratulujemy!
Zdecydowanie ten dzień rozchmurzył listopadową aurę 🙂

red. Agata Lustofin