Podsumowanie akcji charytatywnej „Odbierz list i zostań Mikołajem dla rodzin zastępczych”. 

Pani Barbara wraz z mężem stworzyli jedenaściorgu dzieciom ciepły i kochający dom. Wiele z nich boryka się z różnego rodzaju chorobami i z różnym stopniem niepełnosprawności. Mimo ogromu pracy państwo Rzepka zaangażowali się w pomoc innym rodzinom, które prowadzą rodzinne domy dziecka, wychowują dzieci z niepełnosprawnościami i na co dzień borykają się z różnego rodzaju problemami. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie  
i zebranie darów dla podopiecznych Fundacji i Stowarzyszenia. Dzięki Wam zebraliśmy zabawki, kosmetyki, artykuły szkolne, żywność i wiele innych potrzebnych rzeczy.  Na pewno ucieszą dzieci  
i pomogą rodzicom.  

Dziękujemy! 

Opiekunowie SU SP30 oraz Szkolnego Koła Wolontariatu. 

red. Agata Lustofin