Każdego dnia w Świetlicy Szkolnej dzieci bawią się klockami. Największym zainteresowaniem dzieci cieszą się edukacyjne klocki konstrukcyjne „Wafle”, których funkcją jest jednocześnie zabawa i nauka. Od pomysłowości, wyobraźni, kreatywności i twórczego myślenia dzieci zależy co z klocków powstanie. Układanie klocków nie tylko wspiera rozwój dzieci, ale również przynosi mnóstwo radości i satysfakcji, wywołuje zadowolenie i uśmiech na twarzy, pobudza do przeżywania pozytywnych emocji i zawsze jest fascynującym sposobem na wspaniałą, pełną inwencji zabawę. 

Gratuluję wszystkim dzieciom umiejętności, zdolności i fantazji przy układaniu konstrukcji z klocków, dziękuję za zaangażowanie, entuzjazm i wspólną zabawę, a uczucie dumy z wykonanego przez dzieci „Dzieła” niech stanie się nagrodą dla wszystkich MAŁYCH KONSTRUKTORÓW  – Pani Ewa.

A oto twórcy różnorodnych konstrukcji z klocków: budowli, figur, form, kompozycji, projektów …

red. E. Szarzyńska