Walentynki to okazja, by sprawić komuś przyjemność – właśnie dlatego nasza szkoła dołączyła do akcji #walentynkidlaIrenki. Pani Irena jest 99-letnią seniorką, mieszka w Domu Pomocy Społecznej „Matysiaków”w Warszawie. W wieku 95 lat zaczęła uczyć się języka angielskiego. Dopingując ją, w tym niełatwym zadaniu – z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności – uczniowie, wraz z opiekunami: paniami Eweliną Sanok-Przybylak, Małgorzatą Pudło, Natalią Mirosław, Klaudią Kochanowicz-Filip i Joanną Niemczyk, zaangażowali się w tworzenie kartek walentynkowych dla tej uroczej pani w języku angielskim. Oto efekty ich pracy. Mamy nadzieję że ucieszą panią Irenkę…

Akcję zorganizowała nauczycielka j. angielskiego pani Irenki, a w naszej szkole opiekunowie SU i SKW Monika Pietryka, ks. Marian Gruszczyk i Agata Lustofin.

Red. Agata Lustofin