Witajcie.

Nie poddajemy się „W jedności siła” 💪

Po ogłoszonej akcji na rzecz zwierząt z inicjatywy Kingi Klaczkowskiej Noworol i Beaty Ostasz (I LO), przy współudziale uczniów ZSO nr 4 i I LO, udało się zebrać sporo dóbr dla czworonożnych (i nie tylko) przyjaciół🐈🐕🐇🐀🦎 Żywność, klatka kennelowa, kontenery oraz akcesoria pojechały prosto do Lwowa, a stamtąd dalej, do schronisk. Część darów zanieśliśmy do potrzebujących na Dworcu Rzeszowskim. Dziękujemy gorąco Wszystkim wspierającym tę inicjatywę.

W pomoc zaangażowali się: Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy ZSO nr 4; Uczniowie klas 1a, 1b, 1e i 2a I LO; Pani Małgorzata Dołowacka; Państwo Kostiantyn Kruhliakov i Iryna Kruhliakova; Pani Beata Zatwarnicka-Madura oraz wielu innych, których nie sposób wymienić z nazwiska… ❤❤❤

Wszyscy macie WIELKIE SERCA ❤ 💙💛 Chwała Ukrainie 🇺🇦

Kinga Klaczkowska Noworol