Dnia 28 czerwca na terenie zielonym przy  Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 odbył się Piknik Integracyjny „Razem możemy więcej”. Impreza przygotowana została dla przedszkolaków, uczniów i ich rodziców oraz całej lokalnej społeczności. Dużą rolę w organizacji pikniku odegrała Rada Rodziców, która z ogromnym zaangażowaniem włączyła się do przeprowadzenia tak ważnego przedsięwzięcia. Pogoda dopisała a spora frekwencja Gości okazała się gwarancją wspaniałej zabawy. Na dużym holu szkoły i sali gimnastycznej uczniowie prezentowali swoje programy artystyczne, wokalne i taneczne. Przedszkolaki i uczniowie oczarowali zebranych wspaniałymi strojami i występami teatralnymi. Wiele działo się również poza sceną. Uczestnicy pikniku korzystali z licznych – przygotowanych przez organizatorów i nauczycieli atrakcji i imprez. Ogromne emocje budziła loteria, gdzie główną wygraną był bardzo atrakcyjny rower. Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z bogatej i smacznej oferty gastronomicznej.

Festyn szkolny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami! Serdecznie dziękujemy Wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za organizację i przygotowanie sobotniej imprezy. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu zapewniliśmy naszym uczniom i rodzicom tak wiele atrakcji i stworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę pikniku.