Uczniowie klas I-III zostali zaproszeni do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym ,, Co w trawie piszczy i po niebie lata” organizowanym przez Samorząd Uczniowski I-III. Przedmiotem konkursu było przedstawienie dowolną techniką plastyczną piękna majowej łąki i jej mieszkańców. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac plastycznych a oceny prac dokonała komisja, która brała pod uwagę: walory artystyczne i estetyczne oraz ciekawe przedstawienie tematu. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród odbyło się w obecności Pani Wicedyrektor Renaty Wójcik.
Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:
I miejsce- Amelia Szpak – klasa IB
II miejsce- Pola Świsterska oraz Miron Frend- klasa IA
III miejsce- Aleksander Przybyła- klasa IIIB
Wyróżnienie otrzymali Tymoteusz Poźniak oraz Amelia Dec- klasa IB
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów😊
red. K.Samolej