W dniach 6-8 czerwca, klasy 7a i 8a uczestniczyły w trzydniowej wycieczce edukacyjno – integracyjnej do Wrocławia. Prawdziwym przeżyciem było obejrzenie niezwykłego dzieła malarskiego – Panoramy Racławickiej. Wyjątkową lekcją historii okazało się również multimedialne muzeum „Centrum Historii Zajezdnia”, gdzie młodzież poznała codzienność życia na Dolnym Śląsku i Wrocławiu po roku 1945r. Uczniowie mieli okazję zobaczyć również najpiękniejsze zabytki Starówki Wrocławskiej, a także poznać niebywały świat zwierząt w słynnym wrocławskim ZOO i Afrykarium. Na zakończenie wycieczki odwiedziliśmy przepiękny, bajkowy i niepowtarzalny zamek w Mosznej. Cali i zdrowi, pełni wrażeń i nowej wiedzy wróciliśmy do Rzeszowa 

Dziękuję opiekunom: Beacie Pleban, Agnieszce Zielińskiej, Agnieszce Batóg oraz biurze „Guliver” i firmie transportowej JK Trzebownisko.

Kinga Klaczkowska Noworol