Świetlicowy Konkurs Plastyczno-Edukacyjny pt. „Bezpieczne wakacje” popularyzujący wśród dzieci bezpieczne formy wypoczynku, zachowania i zabawy podczas wakacji, został rozstrzygnięty.
W konkursie wzięło udział 31 uczniów z klas 1-3 SP 30.
Wszystkie prace konkursowe ciekawie i oryginalnie przedstawiły tematykę konkursu, wykonane zostały z wielką dbałością o szczegóły, a oprócz wartości artystycznej zawarły również ważny przekaz – bezpieczeństwo dzieci.
Zwycięzcy konkursu i autorzy wyróżnionych prac konkursowych otrzymali pamiątkowe dyplomy, drobne upominki, oraz edukacyjne nagrody rzeczowe z oznaczeniem „Numer alarmowy 112”.
Każdemu uczniowi biorącemu udział w tak wymagającym konkursie, należą się podziękowania i gratulacje za pięknie wykonane prace, pomysłowość, wytrwałość, włożony trud oraz wielkie zaangażowanie.
Konkursowe prace zostały zaprezentowane na świetlicowej wystawie pokonkursowej, na tablicy ściennej obok sali nr 16.
Nagrodzonymi i wyróżnionymi w konkursie zostali następujący uczniowie:
Nagrodzeni:
I miejsce – Gabriela Malinowska klasa 3c
II miejsce – Aleksandra Burda klasa 3e
III miejsce – Inga Świsterska klasa 3e
Wyróżnieni:
Milena Borowiec klasa 3a, Lena Klimowicz klasa 3a, Oliwia Samborowska klasa 3a, Nadia Sitarz klasa 3e, Pola Szwed klasa 3a, Franciszek Dudek klasa 3c, Miron Frend klasa 1a, Wiktor Skałbania klasa 3c, Sebastian Śniegurski klasa 3a, Jakub Zając klasa 3a.
Dziękuję i gratuluję uczestnikom konkursu, a wszystkim uczniom naszej Szkoły życzę wspaniałych, niezapomnianych i BEZPIECZNYCH WAKACJI.
Organizator konkursu – Ewa Szarzyńska red. E. Szarzyńska