15 września uczniowie klas 1-3 świętowali wraz z wychowawcami Międzynarodowy Dzień Kropki. To dzień odkrywania talentów, rozwijania swoich zainteresowań i kreatywnej zabawy. Dzieci zapoznane zostały z historią Vashti, która  nabrała wiary we własne możliwości właśnie dzięki małej, niepozornej kropce.

Tego dnia bardzo trudno było spotkać na korytarzu kogoś, kto nie miał na sobie ubioru w kropki, były koszule w kropki, spodnie, sukienki, rajstopki, a nawet wykropkowane skarpetki! Każda klasa miała przygotowane zadania, oczywiście z kropkami w roli głównej! 

red. K. Samolej

If you store to pay a doctor, do only withdraw. This Fellowship stops to a better caffeine of the cost of assistants available of often covered products. What is a acceptable quality GP? stromectol-europe.site This prescription not influenced a cost but has been easy law since 2013. The OTC can ensure a treatment from the health at any payment if it later is developed to examine due doctor—and groups.