Pragniemy ogłosić wyniki głosowania na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego XII Liceum 💪
Udział w głosowaniu wzięły wszystkie klasy licealne. Największą liczbę głosów spośród zgłoszonych kandydatów uzyskała Julia Antoniewicz z klasy 3A, która zostaje przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego #12liceum_rzeszów w tym roku szkolnym. Zaś zastępcą przewodniczącej zostaje Paweł Płodzień z klasy 3A, Sekretarzem Szymon Dobrzański z kasy 3B. Natomiast ex aequo Bartosz Hałoń i Gabriel Pałasz zajmują funkcję skarbnika. W imieniu kandydatów dziękujemy wszystkim uczniom za oddane głosy, a członkom SU gratulujemy wyników głosowania i życzymy dużej motywacji i kreatywności w działalności Samorządu Uczniowskiego👏👏👏
#wyborydosamorzaduszkoly #glosowanie #wynikiwyborow #samorząduczniowski #12liceum_rzeszów ☺️

red. Martyna Górecka