Nagrody ,,Nie zagubić talentu’’ rozdane‼️ Samorząd Województwa Podkarpackiego od lat wspiera utalentowanych młodych ludzi, którzy reprezentują wiele różnych dziedzin nauki i sztuki. Z radością fundując z budżetu województwa stypendia i nagrody młodym artystom, wiedząc że pozwolą one na dalsze rozwijanie pasji i sięganie  po kolejne sukcesy. Wierząc, że inwestycja w młode talenty jest inwestycją w przyszłość. Niezmiernie miło nam poinformować że w dniu dzisiejszym  w ramach XV edycji programu wspierania młodzieży uzdolnionej  ,,Nie zagubić talentu’’ , podczas uroczystej gali w Urzędzie Marszałkowskim , wśród  6 nagrodzonych zespołów z województwa podkarpackiego  znalazł się również Zespół Simple Dance  Company . Gratulujemy wysokich osiągnięć rangi ogólnopolskiej  i życzymy kolejnych sukcesów. 👏🏻👏🏻👏🏻
red. Iwona Bednarz