W listopadzie w naszej szkole został zorganizowany konkurs dla klas I-III: „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”🎄. Konkurs przygotowali wychowawcy świetlicy. Chętne dzieci przystąpiły do działania wraz ze wsparciem rodziny, co zaowocowało przepięknymi, kreatywnymi i wyjątkowymi pracami. Trud wyłonienia zwycięskich prac podjęło jury w składzie: Pani Dyrektor Jolanta Pietrasz, Pani Wicedyrektor Małgorzata Dołowacka, Pani Wicedyrektor Renata Wójcik oraz plastyk i muzyk w jednym Pani Ewelina Sanok-Przybylak. Uwierzcie, obrady nie były ani łatwe ani lekkie, ponieważ prace konkursowe prezentowały wysoki poziom oraz niesamowitą różnorodność. Argumenty, zachwyty, oraz przekonywanie… W końcu większością głosów wyłoniono zwycięzców w trzech kategoriach : choinki, stroiki, cudne różności. Rozdanie nagród i dyplomów do ostatniej chwili było niespodzianką dla uczestników konkursu, ponieważ wyniki były tajne. Jury w powyższym składzie uroczyście ogłosiło wyniki, wręczyło nagrody oraz dyplomy. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy wszystkim dzieciom, ponieważ wszystkie prace zostały nagrodzone! 😁😍 Złożone prace konkursowe przeznaczone zostały na kiermasz świąteczny, który odbył się 8 i 9 grudnia, ale o tym już niebawem…☃️😁

Red. J. Gielar-Machlarz