We wtorek 10 stycznia 2023 roku odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek MALI KOLĘDNICY dla klas pierwszych szkoły podstawowej.
Do konkursu zgłoszonych zostało 18 solistów. Po wysłuchaniu wszystkich przygotowanych kolęd i pastorałek Jury w składzie: ks. Patryk Chmielewski, Jolanta Mituś, Katarzyna Lib, postanowiło przyznać następujące miejsca:
I miejsce Milena Ciszek kl. 1b
I miejsce Hubert Hodyr kl. 1c
II miejsce Maja Ostrowska kl. 1a
II miejsce Pola Lustofin kl. 1a
III miejsce Oliwia Świgoń kl.1c
III miejsce Oliwier Płaza kl.1
Pozostali soliści dostali wyróżnienia.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz zostały wręczone nagrody za zajęcie miejsca na podium. Wszystkim artystom, którzy wzięli udział w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek gratulujemy odwagi i talentu.
Red. Katarzyna Lib