Za zebrane „talenciaki” w akcji „Szkoły pełne talentów” prowadzonej przez Lidl
otrzymaliśmy wspaniałe nagrody. Zaangażowanie naszych „zbieraczy” było ogromne, bo każdy kupon zwiększał szanse na zdobycie wybranej niespodzianki. Postawiliśmy na praktykę i użyteczność. Wybraliśmy dwa zestawy sprzętu nagłaśniającego z mikrofonami, które można wykorzystać podczas codziennych zajęć lub imprez okolicznościowych. Zaopatrzyliśmy się także w hałasomierz, który posiada kolorowe
symbole ilustrujące aktualny poziom hałasu w otoczeniu. Dostarczono również
wspaniałe zestawy przyborów papierniczych i plastycznych, które wszystkich na pewno bardzo ucieszą.
Dziękujemy za ogromne wsparcie i każdy przekazany kupon! Kolejny raz okazało się,
że możemy liczyć na naszą szkolną społeczność! Jest to najlepszy dowód na to, że współpraca oraz zaangażowanie dają wspaniałe efekty. Bardzo serdecznie
dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą szkołę w tej niezwykłej akcji!🤩❤️🎉