Konkurs przeznaczony jest dla klas 4 SP 30.

Polega on na napisaniu po angielsku przepisu na zdrowe danie – może być to potrawa na śniadanie, obiad, kolację a także deser lub przekąska.

Pamiętajcie, że przepis powinien zawierać nazwę potrawy, składniki (ingredients) oraz etapy przygotowania (steps). Należy też dołączyć zdjęcie- jedno lub kilka.

Pamiętajcie, że w zdrowych przepisach ograniczamy cukier, białą mąkę oraz wszelkie chemiczne dodatki.

Prace proszę wysłać na adres mailowy: annawierzoch@wp.pl  w tytule wpisać „konkurs dla klas 4”. Proszę nie zapomnieć napisać swoje imię , nazwisko oraz podać klasę.Można także przygotować przepis na kartce A4 i oddać prace swojej pani z angielskiego. Termin składania prac do 31 marca 2023r.

Uczniowie z najciekawszymi pracami otrzymają ocenę celującą a praca zwycięska nagrody rzeczowe.

!!! Uczniowie biorący udział konkursie wyrażają zgodę na publikacje swoich prac na szkolnym facebooku oraz stronie internetowej szkoły.

Organizatorem konkursu jest p. Anna Wierzoch