Dzień Kobiet w świetlicach szkolnych 🥳😁❤️
W ten wspaniały i radosny dzień w klasach pierwszych pojawiły się zagadki o kobiecych zawodach, odgadywane przedmiotów użytkowanych na co dzień przez damy, chłopcy wykonali papierowe kwiaty dla swoich koleżanek, a dziewczynki samodzielnie zrobiły sobie wiosenne wianuszki 🌸💮🏵️
W klasach drugich zostały przeprowadzone warsztaty pt. „SUPERBOHATERKI” opracowane w oparciu o materiały fundacji Kosmos dla dziewczynek. Zajęcia przyczyniły się do zwiększenia wśród dzieci świadomości o sylwetkach wybitnych kobiet, które realizowały się w różnych dziedzinach zawodowych i w swoich dyscyplinach osiągnęły wybitne sukcesy.
Z okazji Dnia Kobiet 💐🌷 chłopcy z trzecich klas przygotowali i wręczyli dziewczynkom własnoręcznie wykonane kwiatki. Dziewczynki otrzymały medale okolicznościowe. Nie zabrakło też wielu ciekawych zabaw m.in. z użyciem chusty animacyjnej.
To był wspaniały dzień nie tylko dla dziewczynek, ale dla całej społeczności świetlicowej. 😁🏵️🥳🎈🤩
Red. J. Gielar-Machlarz