17 marca z okazji dnia Świętego Patryka uczniowie klasy 4d, wraz z Panią Klaudią wybrali się gościnnie do szkoły podstawowej nr 25. 🏫🎒 Nasi uczniowie przygotowali i zaprezentowali dla uczniów klasy 4a przedstawienie teatralne po angielsku pt. „The Magic of St.Patrick’s Day” 🍀🎭 Klasa 4d miała również okazję pozwiedzać Centrum Robotyki 🤖 znajdujące się w szkole nr 25 oraz zjeść przepyszne babeczki i ciasteczka 🧁🍪 upieczone przez goszczących nas uczniów, którzy to również przygotowali dla nas krótkie przedstawienie oraz dwa układy taneczne💃🕺związane z obchodami dnia Św.Patryka. 🇮🇪 Serdeczne podziękowania składamy Pani Mirosławie Rzyhak- nauczycielce języka angielskiego oraz Panu Rafałowi Kochańskiemu- nauczycielowi informatyki za przemiłe przyjęcie naszej skromnej grupki ❤️😍
Red. Klaudia Kochanowicz-Filip