18.04 z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Książki, w naszym liceum gościła pani Karolina Winiarska – rzeszowianka, autorka książek m.in. „Następnym razem”, „Między nami”, „Nie jesteś sama”.
Pani Karolina przybliżyła nam swój warsztat pisarski, opowiedziała m.in. o tym, skąd czerpie inspiracje, jak przebiega proces wydania książki. Ilość pytań do naszego gościa sprawiła, ze moglibyśmy tak rozmawiać godzinami. 😄
Spotkanie było dla naszych uczniów bardzo motywujące – pani Karolina udowodniła nam, ze marzenia mogą się spełnić, więc nie możemy nigdy z nich rezygnować, bo życie może nas pozytywnie zaskoczyć na każdym jego etapie. Serdecznie dziękujemy za tak inspirujące spotkanie. Jeden z egzemplarzy książki podarowanych przez panią Karolinę znajduje się w szkolnej bibliotece. Serdecznie zachęcamy do lektury📔
Spotkanie zorganizowały i redakcja Agata Lustofin i Jolanta Stefańska-Wacław.