Z okazji Dnia Zdrowia Pani Gabrysia zorganizowała Turniej Mistrza Świetlicy w tenisie stołowym 🏓 😉
W rozgrywkach uczestniczyło łącznie 52 chłopców i dziewczynek z klas I-III. 🧩🧸 Na początku odbyło się losowanie członków grup, z których zostały wyłonione dwie najlepsze osoby z każdej grupy. Rozgrywki trwały przez około dwa miesiące. Uczniowie stanowili wysoki poziom umiejętności gry. Dzięki czemu zostały wyłonione miejsca na podium w kategorii dziewczynek i chłopców. 😊🥳
Każdy uczestnik został obdarowany dyplomem oraz małym słodkim podarunkiem, 🍬🍫 a najlepsi uczestnicy stojący na podium dostali również puchary i medale. 🥇🥈🥉 Nagrody wręczyła nasza Pani Wicedyrektor Renata Wójcik.
Najlepsze miejsca zajęli:
W kategorii dziewczynek:
🥇Milena Barszcz IIIc
🥈Kornelia Żyła Ia
🥉Barbara Dołowacka IIb
W kategorii chłopców:
🥇Bartosz Rak IIIa
🥈Danylo Kostiuchenko IIIb
🥉Szymon Kozłowski IIIb
Dziekuje za udział w zabawie oraz gratuluję wszystkim uczestnikom turnieju świetlicowego.
Chciałam również podziękować Paniom ze świetlicy za pomoc przy organizacji uroczystości wręczenia nagród 🥇
Organizator Turnieju:
Gabriela Jaworska