11 maja uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w muzycznej adaptacji animowanego filmu Disneya „Moana”.
Młodzi Artyści dostarczyli wszystkim niesamowitych wrażeń.
Akademia Aktorska „Artysta”
Moana Jr to 60-minutowa muzyczna adaptacja animowanego filmu Disneya z 2016 roku, która ożywia na scenie przygody Vaiany i jej wioski Motunui. Moana JR. zawiera wszystkie ukochane piosenki z filmu takie jak: „Pół Krok Stąd”, “Błyszczeć” oraz “Drobnostka”.
Ta ekscytująca i chwytająca za serce opowieść o dojrzewaniu opowiada o Moanie, która wyrusza w rejs przez Pacyfik, aby ocalić swoją wioskę i odkryć prawdę o swoim dziedzictwie. Dziewczyna i legendarny półbóg Maui wyruszają w epicką podróż podczas której odkrywają siebie i siłę przyjaźni.
Reżyseria: Kornel Pieńko
Choreografia: Emilia Jarosz
Asystentki choreografki: Barbara Wojtak, Katarzyna Panek
Kostiumy: Agata Stanula
Przygotowanie wokalne: Gabriela Siemion-Barszcz, Julia Honkisz
Koordynacja pracy artystycznej: Aleksandra Świst, Patrycja Komisarczuk
Wizualizacje: Jakub Hader
Muzyka i teksty: Lin-Manuel Miranda, Opetaia Foa’i & Mark Mancina
Orkiestra: Ian Weinberger
Autor scenariusza: Susan Soon He Stanton
Scenariusz oparty na filmie Disney’a z 2016 “Moana” (red. AAArtysta)
Po spektaklu uczniowie skorzystali z pięknego słonecznego dnia i „ruszyli” na lody. Integracji sprzyjała wsplna zabawa przy fontannach multimedialnych.
red. Kinga Klaczkowska Noworol